Remigiusz Mróz regularnie dostarcza czytelnikom nowych powieści. Tym razem popularny pisarz oddaje do rąk swoich fanów kolejny, trzeci już tom serii Seweryn Zaorski.

Nosząca tytuł Szepty spoza nicości z www.taniaksiazka.pl książka przedstawia losy dobrze znanego czytelnikom patomorfologa Seweryna Zaorskiego, któremu towarzyszy policjantka Kaja Burzyńska.

Remigiusz Mróz powraca z nową książką!

W trzecim tomie cyklu, główny bohater – Seweryn Zaorski – powraca do Żeromic, aby sprzedać dom i zamknąć na dobre tragiczny rozdział w swoim życiu.

Jak to w książkach Remigiusza Mroza bywa, wątek sensacyjny zgrabnie przeplata się z kryminałem. Na ten nie trzeba długo czekać. Ze względu na wydłużające się formalności związane ze sprzedażą nieruchomości, główny bohater książki zmuszony jest pozostać w okolicy na dłużej.

W tym czasie, w położonych nieopodal lasach odnalezione zostają brutalnie okaleczone zwłoki. Choć z początku Zaorski nie chce mieszać się do sprawy, zmienia zdanie w momencie, kiedy o pomoc prosi go policjantka Kaja.

Nowa książka Remigiusza Mroza, którą warto przeczytać

W swojej najnowszej książce “Szepty spoza nicości” autor kontynuuje schematy, do których wielbiciele jego pióra zdążyli się już przyzwyczaić i pokochać.

Trzeci tom cyklu kolejny raz przedstawia sceny przeznaczone dla ludzi o mocnych nerwach. Brutalne morderstwa, rozczłonkowane ciała, a wszystko to podlane nutą wątku sensacyjnego.

Kolejna część losów najsłynniejszego w Polsce patomorfologa przedstawia:

  • elektryzujące wydarzenia
  • fabułę trzymającą w napięciu 
  • kontynuację fenomenalnej historii.

Remigiusz Mróz – najnowsze dzieło bestsellerowego pisarza

Cykl Seweryn Zaorski to książki, które są pełne kontrastów. Podczas gdy w jednym tomie ciężko nadążyć za pędzącą akcją, drugi stawia na wyciszenie. Taką właśnie książką jest trzecia część serii zatytułowana “Szepty spoza nicości“. Utrzymana w nieco spokojniejszym tonie nadal zachowuje swój wyjątkowy klimat i charakter, który pokochali czytelnicy.

Oprócz brutalnego morderstwa, mamy tutaj do czynienia z wątkiem osobistym głównego bohatera, na którym mocno skupia się autor.

Remigiusz Mróz – książki 2021

Całość historii utrzymana jest w atmosferze pełnej tajemnic. W powietrzu bezustannie wyczuć można niepewność i zawieszone pytania, na które brakuje odpowiedzi.

“Szepty spoza nicości” to książka, w której czytelnicy znajdą wszystko to, za co uwielbiany jest Remigiusz Mróz. Sensacyjno-kryminalna historia przysparza wiele satysfakcji z jej śledzenia, a obserwowanie głównej postaci zmagającej się z własnymi demonami na zmianę fascynuje i przeraża.